Kulture Lajme nga Bota Media

ABC : Bebe Rexha, pjesë e yjeve të artistëve të vitit të ri 2017

ABC : Bebe Rexha, pjesë e yjeve të artistëve të vitit të ri 2017
LOS ANGELOS CA : Televizioni ABC sapo ka prezantuar pak më parë në një spektakël eskluzivë për Vitin e Ri 2017, nga New Orleans – California koncertin artistëve të vitit .
Pjesë e këtij koncerti i cili po vazhdon duke u trasmetuar ishte dhe këngëtarja e famshme shqiptare, Bebe Rexha.
G – Eazy X me Bebe Rexha interpretuan këngën nga albumi i tyre më i fundit “Me, Mysef & I”
Në koncert u përfshinë edhe yjet e tjera të Hollivudit David Guetta, Cash Cash og Nico & Vinz. /B.Sina/

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply

/* ]]> */