Sports

Falënderoj tifozët e Juve-s, ja çfarë na dha fitoren në fund

Paul Pogba ka falënderuar tifozët e Juventus për mikpritjen. Ish-mesfushori bardhezi është trajtuar mirë në rikthimin e tij në Allianz.

Shkarkoni aplikacionin më të mirë sportiv të momentit! Telesport është pjesë e tij. Kliko këtu > bit.ly/krowd9 për të marrë njoftimet në kohë reale për gjithçka ndodh!

“Jam i lumtur për fitoren, ishte shumë e rëndësishme,” shprehet Pogba për BT Sport pas fitores 2-1.

“Tifozët ishin shumë mikpritës dhe e vlerësoj. Luajtëm ndaj një ekipi të mirë, por tre pikët janë më të rëndësishmit.

“Festova për golin e dytë, ishte e çuditshme pasi u prek nga shumë lojtarë përpara se të shkonte në rrjetë.

“Po luanim mirë së bashku deri në fund. Kishin më shumë frymë në minutat e fundit dhe ajo na mundësoi ta përmbysnim rezultatin.”Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply