Sports

Video / Incidenti Dybala-Szczesny në prag të ndeshjes me United

Wojciech Szczesny ka inatosur Paulo Dybala-n me një gabim trashanik gjatë nxehjes në prag të sfidës mes Juventus dhe Manchester United.

Në kripin më poshtë, portieri i Juve-s ka goditur sulmuesin argjentinas em top në kokë nga shumë afër dhe një moment u duk sikur e dëmtoi seriozisht.

Dybala nuk ishte aspak i lumtur me shokun e ekipit, i cili më pas shkoi për t’i dhënë një puthje.Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply