Lajme nga Maqedonia

30 ditë paraburgim për biznesmenit Orce Kamçev

Prokuroria i ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditëve biznesmenit Orce Kamçev.

Përveç Kamçevit në burg janë dërguar edhe disa të tjerë të rastit më të ri të PSP-së “Perandoria”.

Të gjithë 13 të dyshuarit e këtij rasti deri në orët e vona të mbrëmjes janë mbajtur në bisedë informative në Prokurori. Ata dyshohen për pastrim parash dhe bashkim kriminel.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply