Sports

Ibrahimovic: “Ndikoi karrierën time, më bëri të jap 120%…!”

“Kishte një mentalitet ndryshe nga ai i futbollistëve që kasha njohur”. Zlatan Ibrahimovic foli kështu për ish-shokun e tij të skuadrës te Juventus dhe Inter, Patrick Viera, që sot është trajner i Nice në Ligue 1, gjatë një interviste të dhënë për median franceze “L’Equipe”. “Ishte gjithmonë pas krahëve të mi. Mendoja të bëja gjërat […]

The post Ibrahimovic: “Ndikoi karrierën time, më bëri të jap 120%…!” appeared first on TeleSport.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply