Sports

Ylli i Milanit bëhet baba për herë të parë, poston foton më të ëmbël familjare!

Suso ka shënuar “golin” më të bukur të jetës së tij. Sulmuesi i Milanit është bërë baba për herë të parë.

Lajmin e ka dhënë vetë 24-vjeçari nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, mbi të cilën shkruan: Faleminderit @alissrodriguezz që solle në jetë thesarin tonë të vogël.

Tifozi më i ri i Milanit quhet Alessio dhe babi i tij nuk ka nguruar që ta prezantojë atë me ndjekësit e shumtë në Instagram.

Këta të fundit s’i kanë kursyer urimet e përzemërta për sulmuesin e Milan.Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply