Sports

Moti i keq “pushton” Serie A, ndërpritet sfida Genoa-Napoli

Ndeshja e javës së 11-të mes Genoa-s dhe Napolit është ndërprerë në minutën e 59’. Shiu i rrëmbyeshëm kishte që në fillim të takimit që binte, por pas pjesës së dytë gjendja e fushës ishte rënduar së tepërmi dhe si pasojë arbitri Abisso ka urdhëruar lojtarët të futen në dhomat e zhveshjes. Genoa kishte marrë […]

The post Moti i keq “pushton” Serie A, ndërpritet sfida Genoa-Napoli appeared first on TeleSport.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply