Sports

Media spanjolle zbulon fituesin e Ballon d’Or

Disa burime të medies spanjolle kanë zbuluar një listë të emrave dhe pikëve të kandidatëve të Ballon d’Or.

Në listën e zbuluar, Luka Modric është në krye me 753 pikë, i ndjekur nga Cristiano Ronaldo me 476 pikë.

Në vend të tretë është renditur Antoine Griezmann me 414 pikë të grumbulluara.

Nuk do të ketë asnjë surprizë në ndarjen e çmimeve pasi lista konfirmon atë që është përfolur gjatë ditëve të fundit.

 Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply