Lajme nga Shqipëria

Do i bashkohem vetëm nëse…

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari, vajza e Azem Hajdarit, ka hedhur poshte zërat se është refuzuar nga studentët.

Në një postim nën mediat sociale, Hajdari shkruan se nuk është refuzuar nga studentët, por do t’u bashkohet vetëm nëse ata e mirëpresin.

Rudina
Rudina

“#FakeNews Në asnjë moment nuk jam refuzuar nga studentat pranë Ministrisë së Arsimit dhe Sportit. Do t’u bashkohem studentave në protestën e tyre vetëm nëse ata më mirëpresin,” shkruan ajo.

BalkanWeb


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply