Sports

Milan-Torino dhe rezultati që mungon prej 33 vitesh

Gennaro Gattuso shpreson të marrë fitoren e dytë radhazi në kampionat mbrëmjen e së dielës, teksa kuqezinjtë do të presin në “San Siro” Torino-n, që lufton gjithashtu për një vend në Europë.   Statistika – Milan nuk ka pësuar asnjë humbje në 21 ndeshjet e fundit të kampionatit që ka luajtur kundër Torino-s në (11 […]

The post Milan-Torino dhe rezultati që mungon prej 33 vitesh appeared first on TeleSport.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply