Sports

Moti i keq ndryshon planin e Kamza-Luftëtari

Të dielën pas mesdite do të luhet sfida e Kategorisë Superiore mes Kamzës e Luftëtarit dhe në mbrëmjen e së shtunës është vendosur që të spostohet orari i takimit. Ndryshe nga orari i zakonshëm 14.00, caktuar këtë javë, ndeshja do të nisë në 13.30. Gjithçka lidhet me motin e keq dhe faktin që pas orës […]

The post Moti i keq ndryshon planin e Kamza-Luftëtari appeared first on TeleSport.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply