Lajme nga Shqipëria

Sulmet pas emërimit si zv.kryeministër, Braçe ndan dedikimin

TIRANE

Pas emërimit në postin e zv.kryeministrit, deputeti socialist Erion Braçe është përballur me kritika nga më të ndryshmet. Por, Braçe ka zbuluar se ka edhe miq që i dalin në mbrojtje.

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Instagram’,  teksa ndan dedikimin për të falënderon edhe autoren e postimit, e cila si duket është një nga mikeshat e tij më të mira.

#TEDUA SHUME DIANË!
Per ate qe je, mendjen e hapur e te bukur!

Te jam mirnjohes per sakrificat e tua dhe familjes tende ne ditet tona me te veshtira, per Ne, edhe per mua!”, shkruan ai

Diana
Diana

(BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply