Sports

VIDEO/ Kartoni i kuq që po çmend Italinë


Një rast i pazakontë ka ndodhur ditën e sotme në ndeshjen mes Kievos dhe Frozinones. Marko Kapuano, shkaktoi faull në minutën e 58-të të takimit në mesfushë, por gjyqtari Roki la avantazhin e lojës. Në vazhdimin e aksionit, Kapuano shkaktoi sërish faull në mbrojtje, dhe kryesori i nxorri menjëherë kartonin e kuq, duke i bërë […]

Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply