Sports

E mbani mend Raul Meireles, ja çfarë ka bërë ai tani

Ish-mesfushori i Liverpoolit dhe Chelsea, Raul Meireles ka filluar një profesion të ri.

Fituesi i Ligës së Kampionëve me skuadrën londineze, ka filluar karrierën në këndim, përcjell lajmi.net.

Pas karrierës së tij në Angli, Turqi dhe Amerikë, Meireles duket se do ta testojë veten edhe në muzikë, ku tashmë ka publikuar një këngë.

Ish-mesfushori është duke e jetuar ëndrrën e tij, ndërsa kishte momente të mira edhe në futboll. /Lajmi.net/


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply