Sports

Emery tregon se çfarë po i mungon Arsenalit për top katërshen

Kështu, ata kanë mbetur pakëz mbrapa në garën për top katërshe, si dhe Manchester United ka barazuar pikët me ta.

Trajneri i “Gunners”, Unai Emery duket se e di ku qëndron problemi i Arsenal për këtë ngecje.

“Tani është shumë e vështirë, duket qartë” u përgjigj ai kur u pyet për mundësinë e Arsenal të përfundojë në top katërshe, transmeton lajmi.net.

“Mendoj se më e rëndësishmja për ne është që të rikthejmë vetëbesimin dhe të jemi më garues. Na duhet konsistencë për 38 ndeshje” ka thënë tutje Emery.

Kështu, Emery beson se skuadra e tij ka mungesë në konsistencë. Ai beson se ata do të rikthehen, edhe pse do të jetë mjaft e vështirë. /Lajmi.net/


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply