Lajme nga Shqipëria

Fasada ra, tani koha për ta shkulur

 Kreu i PD, Lulzim Basha ka reaguar pas sulmit që kryeministri Edi Rama i bëri Zërit të Amerikës.

Reagimi i Bashës në Twitter:

Sulmi ndaj VOA është akt i turpshëm dhe i dëshpëruar i një të degraduari nga korrupsioni dhe lidhjet me krimin. Për të mbrojtur paratë dhe pushtetin ai është i gatshëm të sulmojë e denigrojë këdo. Fasada ra, tani është koha për ta shkulur atë dhe modelin e tij njëherë e mirë!

Basha Tw
Basha Tw

vijon…


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply