Lajme nga Shqipëria

LAJM I FUNDIT/ Tronditet Tirana, vrasje tek “Unaza e Re”, 3 të vdekur


TIRANE Tirana është zgjuar e tronditur nga një ngjarje e rëndë ditën e sotme. Krimi brenda familjes ka goditur sërish vendin tonë, sot me një vrasje të trefishtë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Unazës së Re para pak minutash ku dhëndri ka vrarë me armë vjehrrin dhe vjehrrën. Pas tyre ai ka qëlluar edhe veten. […]

Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply