Lajme nga Shqipëria

LAJMI I FUNDIT/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë


VLORE Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pranë një lokali në qytetin bregdetar të Vlorës.  Ngjarja ka ndodhur në rrugën ‘Gjergj Araniti’ dhe nga të shtënat me armë nuk ka persona të lënduar. Vijon…


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply