Lajme nga Shqipëria

PS mbledh kryesinë për herë të parë këtë vit, çfarë do diskutohet

TIRANE

Kryeministri dhe kryetari i PS, Edi Rama ka mbledhur kryesinë e Partisë Socialiste në oren 9 ditën e sotme.

Burime për BalkanWeb bëjnë me dije se do diskutohet mbi çështje organizative të PS në funksion të zgjedhjeve lokale të 30 qershorit.

Kjo eshte mbledhja e pare e kryesise per kete vit. Pritet dhe diskutim mbi situaten aktuale politike pas perplasjeve kryeministri-presidence mbi çështjen e ministrit te Jashtëm.

(e.f/BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply