Lajme nga Shqipëria

Rama reagoi si Gadafi e Sadami ndaj VOA-s

Deputeti demokrat Ervin Salianji thotë se kryeministri Edi Rama reagoi si Gadafi e Sadami ndaj Zërit të Amerikës. Sipas tij, ky sulm i kryeministrit është vetëdeklarimi i rënies së tij.

“Sulmi ndaj Zërit te Amerikës, është vetëdeklarimi i rënies së Ramës!
Përgjimet e publikuara sot janë përgjime zyrtare, Zëri i Amerikës i publikoi. Në vend që të reagonte me urgjencë sepse sinjali i goditjes i erdhi nga media që është në themel të rënies së diktaturës, ai e quajti kazan.
Pikërisht kështu kanë reaguar dhe Gadafi, Sadami @ co ndaj Zërit të Amerikës dhe përfundimin e dinë të gjithë ?? ??”, shkruan Salianji.

Salianji Fb
Salianji Fb

(m.k/BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply