Sports

ZYRTARE: Real Madrid – Barcelona, data dhe ora se kur zhvillohet ‘El Clasico’

Barcelona e ka mposhtur Real Madridin në ndeshjen e parë, duke fituar 5 me 1 në Camp Nour.

La Liga ka zbuluar datën dhe orën se kur do të zhvillohet përballja e dytë, e që do të mbahet në ‘Santiago Bernabeu’, përcjell lajmi.net.

Sipas njoftimit të bërë nga liga spanjolle, ndeshja e dytë do të zhvillohet më 2 mars në ora 20:45.

Padyshim që përballja e dytë do të jetë interesante, duke ditur se ajo ndeshje mund të konsiderohet edhe si derbi botëror. /Lajmi.net/


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply