Lajme nga Maqedonia

Zjarr në matësin e rrymës, dëmi 30 mijë denarë

Rreth orës 17:00 në rrugën Belcishka shpërtheu një zjarr në një matës të rrymës, njoftoi Shërbimi i Zjarrfikësve. Ishte ndërhyrë me një automjet dhe tre zjarrfikës. Dëmi i shkaktuar nga zjarri vlerësohet në 30 000 denarë.

The post Zjarr në matësin e rrymës, dëmi 30 mijë denarë appeared first on TV-SHENJA.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply