Lajme nga Shqipëria

‘Pa muzikën s’mund të jetoj’/ Elvana Gjata përgatit rikthimin

Dy ditë pasi theu heshtjen në rrjetet sociale në lidhje me ngjarjen e rëndë të ish-Bllokut, këngëtarja Elvana Gjata si duket ka lënë çdo gjë pas krahëve. Pas sqarimit me fansat dhe kolegët, ku tregonte edhe se ka kaluar një gjendje aspak të mirë, këngëtarja është shfaqur krah kantautorit, Pirro Cako.

Përmes disa postimeve të hedhura nga vetë ajo në Instastory, Elvana Gjata zbulon se jo vetëm që nuk ka hequr dorë nga karriera e saj si këngëtare, por po përgatitet për një tjetër projekt.

(BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply