Sports

Champions/ Borusia pret Totenhemin, ja formacionet zyrtare

Është një sfidë vërtet interesante ajo që do të zhvillohet në “Signal Iduna Park” mes Borusias dhe Totenhemit, dy skuadra që kanë të njëjtën filozofi loje. Lucien Favre ka zgjedhur të luajë me Gëcen në majë të sulmit, ndërsa Pulisiç e Sanço do të jenë anësorët. Nga ana tjetër Poketino nuk ka të dëmtuarin Kejn, […]

The post Champions/ Borusia pret Totenhemin, ja formacionet zyrtare appeared first on Balkanweb.com – News24.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply