Lajme nga Shqipëria

LAJMI FUNDIT/ Kapen dy kamione plot me “mall” në Kapshticë

Dy kamionë me drogë janë kapur mbrëmjen e sotme në Kapshticë.

Ende nuk dihet pesha e saktë e drogës së sekuestruar në doganën që lidh Shqipërinë me Kapshticën.

Kanë qenë agjentët e doganës që kanë ndaluar kamionët që ishin të mbushur me krunde dhe brenda tyre janë gjetur thasë me kanabis.

Në pranga janë vënë dy shoferë.

http://lajmifundit.al

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply