Lajme nga Maqedonia

Tragjedia e autobusit, nesër dhe pasnesër ditë zie

Në mbledhjen e jashtëzakonshme të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut është vendosur që dy ditët e ardhshme, e enjte dhe e premte, të jenë ditë zie. Është theksuar se mediat duhet t’i përshtaten programit të zisë. /SHENJA/

The post Tragjedia e autobusit, nesër dhe pasnesër ditë zie appeared first on TV-SHENJA.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply