Lajme nga Shqipëria

E FUNDIT/ Rama lyhet me bojë të kuqe në Kuvend 

Kryeministri Rama është parë i lyer me bojë të kuqe pak më parë në Kuvend.

Deputeti i PD Edi Paloka iu afrua kryeministrit dhe i shkarkoi në fytyrë dhe trup një shiringë me bujë të kuqe, e cila në pamje të parë të linte përshtypjen se kryeministri ishte gjakosur.

Pas këtij veprimi Paloka është nxjerrë nga seanca plenare, ndërsa Rama duket i lyer krejtësisht me bojë në fytyrë, xhaketë dhe këmishë. /albeu.com/

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply