Lajme nga Maqedonia

Vetura Golf shkel dy vajza në Saraj (Video)

Një veturë e llojit Golf ka përplasur sot pasdite dy vajza në fshatin Saraj. Dëshmitarët okularë kanë dërguar një video deri te Lajm.Tv. sipas tyre, aksidenti ka ndodhur para orës 16. Vajzat e aksidentuara kanë qenë të moshës afër 17 vjeçare dhe fatmirësisht kanë marrë vetëm lëndime të lehta. Ato janë dërguar në spitalin “8 Shtatori”.Për ta parë videon klikoni në LINK

 


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply