Sports

Zbulohen kërkesat e FSHF, ja çfarë do i kërkohet Ramës

TIRANE Futbolli duhet të rikthehet në normalitetin e tij! Topi duhet të nisë të rrotullohet për mijërat e tifozëve anembanë vendit, për investimet e skuadrave, për lojrarët, gjyqtarët madje dhe zyrtarët. Ndaj, që çdo gjë të bëhet funksionale, që normaliteti të mos cënohet më, duhet arritur në një marrëveshje për të mirën e të gjithëve. […]

The post Zbulohen kërkesat e FSHF, ja çfarë do i kërkohet Ramës appeared first on Balkanweb.com – News24.

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply