Lajme nga Shqipëria

Rubrika gazmore/Rama vallëzon me gratë, Veliaj ‘ankohet’ për çunin

TIRANE

Emisionin ‘Kjo Javë’ në New24 edhe këtë javë ka sjellë në fund të tij rubrikën gazmore.

Në fokus për këtë javë ka qenë vallëzimi i Ramës me gratë në Fier me rastin e 8 marsit si dhe biseda e kreut të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj me disa nga gratë që pret në bashki.

Veliaj flet për djalin e tij të vogël teksa shprehet se brezi i sotëm nuk duhet të qahet. Në bisedë e sipër Veliaj thotë se djali i tij duhet të ndërrojë pelenat 2-3 herë në ditë.

Në fokus të kameras nuk ka shpëtuar as lapsuset e ministres së arsimit Besa Shahini. Për më tepër ndiqni videon.

(BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply