Lajme nga Shqipëria

“Të ngjiti mirë me femrat fierake”, Rama i përgjigjet komentueses

FIER

Një ditë më parë kryeministri Edi Rama zhvilloi një takim me femrat e qytetit të Fierit me rastin e 8 marsit. Por ajo që ra në sy ishin batutat dhe kërcimi i kryeministrit me gratë e këtij qyteti.

Sakaq, gjatë ditës së sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar një foto me një grua të moshuar nga qyteti i Fierit të cilën e ka konsideruar si ‘Fotoja e ditës’.

Një komentuese e ka thumbuar duke i shkruar se i ngjiti mirë me femrat e Fierit, ndërsa Rama është përgjigjur me disa emoji me qeshje.

(BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply