Lajme nga Maqedonia

Hoxha: Menduhi nuk do ta lëshoj qeverinë. Ja përse

Xhezair Shaqiri, i njohur si komandant Hoxha ka komentuar zhvillimet e fundit pas vendimit të gjykatës, e cila e dënoi me tre vite burg Menduh Thaçin, njofton agjencia e lajmeve INA.

“Une po ju garantoj se Menduh Thaçi nuk del prej qeverise.

Dhe mos u frigoni qe Thaçi hyne ne burg,po veç e mbajne ne komplug.

Ne keto momente ku pdsh e ka frymarjen e fundit dhe me hymjen ne qeveri ka zane frymemarjen me ju stabilizuar, Thaqi nuk del nga qeveria jo qe bese,” është shprehur Hoxha. INA


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply