Lajme nga Dibra

Erald Krivca, emërohet kryetar i LB në Dibër

Kryetari i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, së bashku me sekretarin gjeneral, Arjanit Hoxha, sekretarin organizativ, Adnan Azizi, anëtarin e Kryesisë qendrore, Binas Pajaziti, kanë realizuar takim me strukturat e degës në qytetin e Dibrës.

Me këtë rast, kryetar i degës Dibrës u zgjodh Erald Krifca të cilit iu dha besimi ta drejtoj degën e Dibrës në 4 vitet e ardhëshme, transmeton DibraJon.

Në këtë takim u diskutua edhe për zgjedhjet presidenciale, ku kryetari Kasami theksoi edhe njëherë se kandidatura e Profesor Blerim Reka është e duhur për qytetarët dhe se duhet votuar masovikisht në ditën e votimit.

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply