Lajme nga Kosova

Tre të vdekur në Duhël, Bali Muharremaj ngushëllon familjet

14:05, 16 Mars 2019

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj, ka shkuar të vendin e ngjarjes ku kandodhur aksidenti në Duhël, të vdekur nga ky aksident kanë mbetur tre persona.

Muharremaj thotë se se të vdekurit janë dy nga Prishtina dhe një nga Lipjani.

“Sapo jam njoftuar për aksidentin e rëndë mbi Duhël, menjëherë kam shkuar në vendin e ngjarjes”.

“3 të vdekur dhe 2 janë të lënduar, (të vdekurit janë 2 nga Prishtina dhe 1 nga Lipjani), janë dhënat që i morra nga policia, ku po presim prokurorin që të vazhdohet me procedura”.

“Familjarëve ju shprehim ngushllime dhe të lënduarve shërim sa më të shpejt”, tha Muharremaj në Facebook.

 

 


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply