Lajme nga Shqipëria

VIDEO/ I përgatitur për sulm, “Van Damme” i opozitës jep show

Një “Van Damme” në protestën e opozitës… Po, po! Nuk gabohemi kur themi kështu. Gazeta Shqiptare ka fiksuar një moment gazmor, ku një protestues bën të fortin si “Van Damme” në rrugë.

Në fund të fundit, ishte përgatitur për sulm… Gjestet dhe zhveshja e tij ka shkaktuar të qeshura tek të gjithë ata që panë ‘perfomacën’ e tij përpara Ushtarit të Panjohur…


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply