Sports

VIDEO/Junajtid “lan duart” me Kupën, Uolves kalon në gjysmëfinale

Mançester Junajtid u mund në fazën çerekfinale të FA Cup në Angli, dhe “lau duart” me këtë kompeticion. Në transfertë ndaj Uolvesit, ekipi i Solskjaer, u mund me shifrat 2-1. Pas një pjese të parë pa gola, për vendasit zhbllokoi shifrat Himenez, me golin në minutën e 70-të. Vetëm 6 minuta më pas, Jota gjeti […]

The post VIDEO/Junajtid “lan duart” me Kupën, Uolves kalon në gjysmëfinale appeared first on Balkanweb.com – News24.

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply