Lajme nga Shqipëria

Balla hedh fotot: Kjo është Tirana e njerëzve të zakonshëm

TIRANE

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ka postuar në rrjetin social facebook disa foto të festimeve për Ditën e Verës në Tiranë. Në fotot e postuara nga Balla shihen qindra persona të cilët kanë mbushur plot  Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, ndërsa ka ironizuar dhe protestën e opozitës.

“Kjo është Shqipëria dhe Tirana e njerëzve të zakonshëm. Ata dje i kishim për të mos harruar kurrë çfarë përfaqëson Saliu&Luli&Mona”, shkruan Balla.

Postimi i plotë i Ballës:

FOTOT E DITËS: Lali Eri paska pas të drejtë, më mirë më 14 në Elbasan🌺 dhe më 17 në Tiranë🌞🌹. Kjo është Shqipëria dhe Tirana e njerëzve të zakonshëm🇦🇱🇪🇺🇺🇸. Ata dje i kishim për të mos harruar kurrë çfarë përfaqëson Saliu&Luli&Mona👎.

(BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply