Sports

Formacionet zyrtare/ Tirana dhe Kastrioti kërkojnë vazhdimësinë – Balkanweb.com

Pas një ecurie pozitive në vitin 2019, Tirana kërkon vazhdimësinë në transfertën kundër Kastriotit. Sfida e vlefshme për javën e 25-të të Supeërligës do të luhet në Fushë Krujë.

Tir465

Për të dalë me maksimumin e pikëve nga kjo ndeshje, Mema do t’i besojë Majkëll Ngo në vijën e parë të sulmit, ndërsa futbollisti anglez ndihmohet në repartin ofensiv nga Greca dhe Hasani.

Kastrt
Kastrt

Nga ana tjetër, Kastrioti zbret në fushën e lojës me dy sulmues, ku Vatnikaj dhe Junior do të kërkojnë të ndëshkojnë bardheblutë.

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply