Lajme nga Kosova

Vëllai vret vëllanë në Suharekë, detaje nga rasti

13:32, 17 Mars 2019

Një burrë ka mbetur i vdekur në fshatin Studenqan të Suharekës.

64 vjeçari I.G dyshohet se u qëllua për vdekje nga vëllai i tij, i cili dyshohet se plagosi edhe një famijare 43 vjeçare, N.G.

Prokurori Mejdi Sefa ka konfirmuar lajmin për Klan Kosova dhe ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

Motivet e vrasjes ende nuk dihen, ndërsa ekipet e policisë kanë dalë në vendin e ngjarjes.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply