Lajme nga Kosova

Aeroplani serbo-malazez fluturon mbi Kosovë (VIDEO)

Një aeroplan serb, fluturoi mbi hapësirën e lartë ajrore të Kosovës.

Pse fluturoi, dhe a kishin dijeni institucionet vendore, e ndjekim nga kronika e gazetarit Halil Berisha.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply