Lajme nga Kosova

Një objekt përfshihet nga zjarri në Istog

19:15, 31 Mars 2019

Një objekt është kapluar nga zjarri në komunën e Istogut.

Zjarri ka përfshirë edhe disa objekte që ishin afër, njofton Klan Kosova.

Lexuesit e Klan Kosovës kanë dërguar fotografitë e vendit të ngjarjes ku shihet se Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Policia ende nuk ka dhënë detaje për këtë rast dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply