Lajme nga Kosova

Ramiz Lladrovci po akuzohet për nepotizëm (VIDEO)

20:17, 30 Mars 2019

E një komunë që udhëhiqet nga partia e Veselit, po akuzohet kryetari i saj, për nepotizëm.

Bile, sipas një punëtoreje të administratës civile në Drenas, Ramiz Lladrovci, qysh gjatë fushatës zgjedhore i premtoi asaj se do ta largoi nga puna dhe në vend të saj ta sjellë një familjare të tij.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply