Kuriozitete

“Vazhdoj të mësoj”, njihuni me 80 vjeçaren DJ

Ka nga ata që e duan thurjen me grep, disa kopshtarinë, ndërsa të tjerë të jenë një gjyshe me kohë të plotë. Por ka edhe ata që thyejnë të zakonshmen dhe vendosin të hidhen në diçka më të gjallë dhe të pazakontë. Rruga që ka zgjedhur Virginia Szmyt, 80 vjeç, nga Polonia është të shndërrohet […]

The post “Vazhdoj të mësoj”, njihuni me 80 vjeçaren DJ appeared first on Balkanweb.com – News24.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply