Sports

VIDEO/ Dëmtimi i çuditshëm, humbet sezonin pasi goditi penalltinë – Balkanweb.com

Për të gjithë futbollistët, dëmtimet në karrierën e tyre janë të pashmangshëm, por ai që ka pësuar Alex Telles është me të vërtetë i çuditshëm. Në fakt, mbrojtësi i Portos u lëndua pasi goditi një 11-metërsh në ndeshjen e fundir kundër Braga në kampionatin portugez.

Futbollisti vendosi keq këmbën në momentin e gjuatjes dhe menjëherë u shtri në fushë duke kërkuar ndihmën e stafit mjekësor. Ende mbetet për t’u përcaktuar shkalla e dëmtimit, por sipas mediave portugeze sezoni i Alex Telles mund të jetë mbyllur përpara kohe.
(balkanweb)

Huazuar nga

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply