Lajme nga Shqipëria

Arrestohet një 20-vjeçar në Berat, rrahu një grua me 2 të tjerë

Policia e Beratit ka arrestuar sot shtetasit K.B, 20 vjeç, banues në fshatin Pashalli, Ura Vajgurore, si dhe u proçeduan në gjendje të lirë shtetasit: R.B, 47 vjeç dhe Sh.Sh, 39 vjeç, të dy banues në fshatin Gjoroven, Berat. Arrestimi dhe procedimi penal i këtyre shtetasve u bë pasi në bashkëpunim më njëri-tjetrin për motive […]

The post Arrestohet një 20-vjeçar në Berat, rrahu një grua me 2 të tjerë appeared first on Balkanweb.com .


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply