Kuriozitete

Gruaja bëhet virale në internet me festën pas divorcit – Balkanweb.com

Marie Lollis donte të festonte kapitullin e ri në jetën e saj me një seksion fotografik, për t’u mbajtur mend. Nuk ishte për fejesë, martesë, apo pritjen e një fëmije. Marie sapo ishte divorcuar.

Por gëzimi i pasqyruar në seksionin fotografik u finalizua me djegien e fotove të martesës, ku mbante taka të larta, dhe një gotë verë në dorë, detaje që e kanë shndërruar Marien një sensacion në internet.

“Doja të tregoja që ajo gruaja e fortë mund të ecë para dhe të jetë e lumtur,”- u tha Marie, 47-vjeç për DailyMail.com.

Maria tha se idenë për fotot e mori pas divorcit me Quinton Eaton, burrin e saj prej 13 vitesh, i finalizuar më në fund këtë muaj.

(BalkanWeb)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply