Lajme nga Maqedonia

Kandidatët presidencial filluan fushatën zgjedhore


Sot ka filluar zyrtarisht fushata zgjedhore. Kandidatët për president kanë publikuar agjendat e tyre dhe kanë njoftuar intensifikimin e aktiviteteve. Blerim Reka filloi nga Shkupi, Gordana Siljanovska-Davkova nga Ohri kurse Stevo Pendarovski nga Krusheva dhe Prilep. Të tre kandidatët presidencialë sonte për herë të parë ju drejtuan qytetarëve të vendit.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply