Lajme nga Maqedonia

Një trup i pajetë gjendet në lumin Vardar në Shkup, ja kush është sipas informatave të para

Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur në ujërat e Lumit Vardar nën urën në afërsi të Kompleksit të bankave.
Sipas informatave paraprake, bëhet fjalë për një grua të moshës 70 vjeçe, e cila kishte rënë në lumin Vardar dhe është mbytur.
Ekipet e Ndihmës së shpejtë dhe policisë gjenden në vendin e ngjarjes.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply