Lajme nga Maqedonia

Siljanovska që në mesnatë filloi fushatën para shtëpisë së saj në Ohër (VIDEO)

Kandidatja për presidente e VMRO-DPMNE, Gordana Siljanovska pikërisht në mesnatë filloi fushatën për zgjedhjet presidenciale. Ajo nga shtëpia e saj në Ohër drejtoi porosi për qytetarët.
“Fushatën e filloj nga ky vend ku filloi jeta ime. Me ndihmën tuaj ky do të jetë fillimi i fundit të kësaj qeverisje jolegjitime dhe të errët”, theksoi Siljanovska. (INA)


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply