Lajme nga Maqedonia

Trupi i një gruaje gjendet në lumin Vardar afër Kompleksit të bankave


Trupi i pajetë i një gruaje është gjetur në ujërat e Lumit Vardar nën urën në afërsi të Kompleksit të bankave.

Sipas informatave paraprake, bëhet fjalë për një grua të moshës 70 vjeçe, e cila kishte rënë në lumin Vardar dhe është mbytur.

Ekipet e Ndihmës së shpejtë dhe policisë gjenden në vendin e ngjarjes.


Source link

Add Comment

Click here to post a comment

Leave a Reply